Her firma ayrı bir işletmedir. Bu firmaların ticari yapısı ürün ve hizmet türüne göre çeşitlilik göstermektedir. Bununla birlikte yönetim şekli ve büyümesine göre de farklılık gösterir. Bu durum her firmanın kendine özgü ihtiyaçlarını meydana getirir. Yazılımlar firmaların daha mekanik ve sistematik bir şekilde çalışmasını sağlarken, iş yükünü de ciddi oranda azaltır. Bütün ticari sistemi bir ekran üzerinden geçen çok büyük firmalar bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili en son Google 2 personelinin yerine yapay zeka koymuştur. Bu yazılımlar insan etkeninden çok daha yüksek performansa sahipken, diğer yandan da hata oranları sıfıra kadar düşmektedir. Firmaların çok daha hızlı büyümesi, rakipleri ile yarışabilmesi, Pazar payında ciddi bir güce sahip olabilmesi için kullandıkları yazılımlar çok önemlidir.

    Sizin için hazırlayacağımız yazılımlar, firmanızda birçok kişinin yaptığı işi tek tuş ile yapabilmeniz sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse; Bayileri olan, toptan ürün satan, deposunda ürünleri olan, sevkiyat yapan, çağrı merkezi kurmak isteyen bir firma olduğunuzu hayal edelim. Sevkiyatta 2 kişi, mağaza da 5 kişi deponuzda 2 kişi var diyelim. Burada size hazırlayacağımız yazılımda işinizin akış şeması şu şekilde olacaktır. Ürünler barkotlanıp sisteme yüklenecektir. Böylelikle sevkiyatta, depoda, mağazada hangi üründen ne kadar olduğunu yurtdışında bile cep telefonunuzdan görebileceksiniz. Aynı zamanda satış grafiğinizi, muhasebe bilgilerinizi, bayilerinizin satış rakamlarını ve grafiğini görebileceksiniz. Aynı yazılıma entegre edeceğimiz çağrı merkezi sistemi ile müşteri temsilciniz tüm ürünleri ve stokları görüntüleyebilecek ve siparişlerin hazırlanma işlemlerini başlatabilecektir. Siz ise cep telefonunuzdan firmanızın ticari akışını dünyanın her yerinden görüntüleyebiliyor olacaksınız.

     Firmanıza yazılım hazırlanırken, şirketinizin büyüme oranları da göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü firmanız büyüdükçe farklı ihtiyaçlarınız meydana gelecektir. Bu konuda da yazılımınıza ek modüller ekleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Firmanızın tüm yazılım ihtiyaçları ile ilgili bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Ve sizlere ihtiyacınız olan ve daha ileri bir seviye sistem kurulması konusunda, en profesyonel çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.