Teslimat ve İade Şartları

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, hizmet kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.


İade Koşulları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.


İade etmek istediğiniz ürün.

  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası.
  • Müşteri hizmeti satın aldıktan sonra 7 gün içinde koşulsuz olarak ücret iadesi talep edebilir.
  • Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indilir.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.
  • Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir.

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi üye panelinizden iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün aktif olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde hesap açılmamışsa ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.

Kurulum zamanları (teslimat)  ?
Kurulumlar 1-2 gün içinde yapılmaktadır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde engeç 12 saat içinde yapılmaktadır.
Samsun Web Tasarım`dan aldığınız ürünlerin aktif hale gelmesi için hizmet ücretlerinin peşin ödenmesi gerekmektedir.
Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları info@samwebyazilim.com adresine yazabilirsiniz.