İnternetten önce en işlek noktaya mağaza açmak çok önemliydi. Günümüzde ise internet, satış alanından çok büyük bir pay elde etti. Yolda gezen müşteri portföyünde ise ciddi bir düşüş yaşandı. Bunun sebebi ise insanların artık dijital ortamda alışveriş yapıyor olmasıydı. Çünkü insanlar artık tek tuş ile global pazarda en uygun ürünü nereden bulabileceğini keşfetmişti. Biz samsun web tasarım olarak firmaların bu pazardan, payını almasını önemle tavsiye ediyoruz. Firmanızın ürün ve hizmetlerini en iyi ve profesyonel şekilde pazarlamanız konusunda derin bilgi ve tecrübemizle her zaman sizlerin yanındayız.

    E ticaret sitesi kurmadan önce firma ticaretinin çok iyi analiz edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Web sitenizin size özel çözümler sunması gerekmektedir. Sizin için hazırlayacağımız web sitesi ile müşterilerinize daha hızlı ulaşabilir, ürünlerinizi tanıtabilir, satışlarını gerçekleştirebilir ve tüm kayıtlarınızı burada tutabilirsiniz. İnternet ortamında bir mağazanızın olduğunu düşünün. Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz vitrinleriniz, müşteri temsilciniz, muhasebeniz, deponuz, reklam departmanınız ve verdiğiniz hizmet ve ürünle ilgili tek tuş ile ticaretinizi yapabileceğiniz bir platform düşünün. Hemde çok düşük maliyetlerle. İnteraktif ticaret sisteminizin kurulması konusunda sizlere en profesyonel desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

E ticaret yapabilmeniz için sadece bir web sitesi kurmanız yeterli olmayacaktır. Ürün ve hizmetlerinizi nasıl pazarlamak için bir site kuruyorsanız, yine aynı şekilde sitenizin de internet ortamında tanıtılması gerekmektedir. Bunun için sitenize girilecek olan metinlerin seo çalışmalarının yapılması gerekir. Sosyal medya hesaplarınızın açılması, bu hesaplarda sürekli gönderi paylaşılması, yüksek kullanıcılı hesaplardan backlink ile sitenize trafik çekilmesi gerekmektedir. Diğer yandan tanıtım için reklam çalışmalarının da yapılması gerekmektedir.

Kısacası e ticaret yapmak istiyorsanız bu konuda profesyonel ve uzun soluklu çalışacağınız bir firma tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi ise, siz nasıl ki ürün ve hizmetlerinizi pazarlıyor ve tanıtımını yapıyorsanız, yine aynı şekilde de firmanızın internet ortamında tanıtılması, güncel kalması, hitinin korunması ve işlevselliğinin devam ettirilmesi gereklidir. Tabi ki bu firmanın da maddi açıdan sizi yormaması gerekir. Biz samweb yazılım olarak sizlere bu profesyonel desteği vermeye her zaman hazırız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.